Proponowany post

Nowe adidas Yeezy 700 V3 'Arzareth' Zadebiutują W Sierpniu

22 czerwiec 2020
Nowe adidas Yeezy 700 V3 'Arzareth' Zadebiutują W Sierpniu

No dobra, to skoro dziś poruszaliśmy już temat Dunków, które ostatnimi czasy naprawdę często pojawiają się na naszych łamach (klik), przejdźmy płynnie do innych równie często goszczących u nas butów, a mianowicie YEEZY

Już w sierpniu tego roku w stołecznym butiku CL20 polować będziemy na kolejną kolorystykę naprawdę świetnych adidas Yeezy 700 trzeciej generacji w bardzo nietypowej jak na gust Kanye Westa kolorystyce nazwanej 'Arzareth'. Na ten moment w sieci poglądowych fotografii jest jak na lekarstwo, a nam osobiście udało się trafić na fragment cholewki oraz standardowo mock up przygotowany przez fanów współpracy Kanye Westa i niemieckiej marki z trzema paskami. Jeżeli chodzi o kwestie konstrukcyjne, to w tym przypadku nie doszukacie się żadnych zmian względem dwóch poprzednich kolorystyk, 'Azael' oraz 'Alvah', bowiem buty wykonane są z tego samego zestawu syntetycznych materiałów, które razem bardzo dokładnie otulają nasze stopy. Tkana baza dalej przykryta ma być opływową klatką nieco przykrywającą system sznurowania oraz minimalistyczny język. Wszytko postawione, będzie na opływowej podeszwie wewnętrznej, w której wnętrzy nie znajdziecie pianki Boost. Na ten moment w sieci toczą się spekulacje, czy podeszwa będzie czarna, czy może jednak jasna. O tym przekonamy się bliżej premiery.

Tak jak wspominaliśmy, buty swoją premierę zaliczyć mają już za kilka tygodni, a dokładnie w sierpniu. Szukajcie ich w stołecznym butiku CL20.


adidas