Proponowany post

Nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Abez' Z Bliska

28 lipiec 2020
Nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Abez' Z Bliska

Temat związany z Yeezy jak nie codziennie, to kilka razy w tygodniu pojawia się na naszych łamach. Nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy Wam nową wersję sampli adidas Yeezy 451, o których nieco więcej dowiecie się tutaj, a dziś wracamy do Was z nieco bardziej 'przyziemną' informacją.

W sieci natrafiliśmy bowiem na kilka naprawdę dobrej jakości zdjęć z bliska prezentujących adidas Yeezy Boost 350 V2 'Abez', których domniemana premiera odbyć ma się jeszcze jesienią, może zimą tego roku. Same buty charakteryzować będzie biało-piaskowa cholewka Primeknit z dodatkiem beżu, którą postawiono na jasnej, naprawdę dobrze komponującej się z całością podeszwie wewnętrznej. Oczywiście pod warstwą karbowanej, żółtawej gumy znajdziemy wypełnienie ze świetnie oddającej energię pianki Boost, która jest wizytówką tej sylwetki. Zwróćcie też uwagę na system sznurowania, który wyposażony został w nowy, przeprojektowany system ściągania, którego jeszcze nie mieliśmy okazję widzieć w żadnym dotychczasowym wydaniu.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność tego produktu w naszym kraju, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w stołecznym butiku CL20, który przyzwyczaił nas już do premier związanymi z Yeezy.


adidas