Proponowany post

Nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 “Ash Stone” Zadebiutują Już W Lutym

30 grudzień 2020
Nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 “Ash Stone” Zadebiutują Już W Lutym

W ciągu ostatnich tygodni kilkukrotnie już wspominaliśmy Wam o nadchodzącej trójcy adidas Yeezy Boost 350 V2, które w swojej nazwie mają słowo 'Ash'. Dwie z nich doczekały się już swoich poglądowych zdjęć, którymi mogliśmy się z Wami podzielić, także mniej więcej wiecie jak wyglądają 'Ash Pearl', które na półkach wybranych sklepów zobaczyć mamy w marcu oraz 'Ash Blue' mające debiutować dokładnie 1 lutego. Dziś w końcu przychodzi pora na trzeci element tej układanki, a mianowicie naprawdę ciekawie wyglądające i mogące się podobać 'Ash Stone', których pierwsze foty właśnie pojawiły się w sieci.

Materiałowo czy konstrukcyjnie, limitowane adidas Yeezy Boost 350 V2 “Ash Stone” niczym nie różnią się od poprzedników. Cholewka butów wykonana jest z innowacyjnej technologii Primeknit zapewniającej dopasowanie i wygodę. Podeszwa to masywne, lekka konstrukcja z pianki Boost odpowiedzialnej z maksymalny poziom amortyzacji otoczonej charakterystyczną, karbowaną gumą. Kolorystycznie upper to mieszanka beżów i jasnych brązów, tak jak lubi Kanye z dodatkiem różowo-pomarańczowej, łososiowej barwy na półprzeźroczystym pasku ciągnącym się przez cały bok cholewki. Całość osadzona jest na ciemnej platformie, która koresponduje z górą. W tym wydaniu zabrakło pull-taba na tyle. 

Szczegóły premiery adidas Yeezy Boost 350 V2 “Ash Stone” 

Sprzedaż w wybranych punktach oferujących oryginalne adidas Yeezy Boost 350 V2, takich jak CL20 zobaczymy w lutym. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy te trzy kolorystyki zostaną podzielone na rejony, tak jak lubi to zrobić adidas.

adidas Yeezy Boost 350 V2 “Ash Stone”
Kod: GW0089
Data premiery: Luty 2021
Cena: 899zł


Sprawdź również: adidas Yeezy Boost 350 v2 'What The' Najbardziej Szaloną Kolorystyką Tego Modelu

adidas