Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

Nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Lundmark' Już Bez Heel Taba

15 maj 2019
Nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Lundmark' Już Bez Heel Taba

Mimo tego, że kilka kolorystyk nowych adidas Yeezy Boost 350 V2 dalej czeka w kolejce na swoją premierę niemieckiej marce adidas oraz Kanye Westowi nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracować nad kolejnymi. Cześć z Was już od dawna uważa, że model ten stracił na atrakcyjności, ale to, co pokazuje rynek, udowadnia, że buty te cały czas są bardzo popularne oraz w pewnym stopniu pożądane. Co za tym idzie, możemy Was zapewnić, że będzie ich zdecydowanie więcej.

Kolejnym wariantem kolorystycznym, który jeszcze w tym roku zadebiutuje w sprzedaży jest 'Lundmark', który prócz kolorystyki od części poprzednich V2 różni się jeszcze jednym szczegółem. Jest nim brak wszytej w tył, mającej ułatwić wkładanie butów na stopę szlufka, tak zwany hell tab. Oznacza to, że wracamy do czasów takich klasyków jak 'Beluga 1.0' czy całego packu V2 wypuszczonego z okazji 'Black Friday' w 2016 roku. W tym czasie 350 wychodziły jeszcze bez tego elementu. Wracając do samej kolorystyki, buty bardzo przypominają nam ostatnie 'Static', ale odcień cyfrowo splecionych przy użyciu technologii Primeknit włókien wpada w beżowy/złoty. Na boku dalej mamy charakterystyczną, półprzeźroczystą smugę, a całość postawiona jest na standardowej podeszwie z pianki Boost otoczonej jasną, karbonową gumą z nieco ciemniejszym spodem. 

Buty do wybranych punktów sprzedaży, w tym stołecznego butiku CL20 trafić mają z końcem tego roku. Na konkrety musimy jeszcze poczekać.


adidas