Proponowany post

Nowe adidas Yeezy Boost 700 'Bright Blue' Zadebiutują Na Początku Przyszłego Roku

09 listopad 2020
Nowe adidas Yeezy Boost 700 'Bright Blue' Zadebiutują Na Początku Przyszłego Roku

Od ostatniej premiery adidas Yeezy Boost 700 minęło już sporo czasu. Nie wiemy jak Wy, ale my wyszliśmy już z założenie, że Kanye i adidas tak samo, jak i my zapomnieli o ich istnieniu i na kilku mniej lub bardziej udanych kolorystykach po prostu stanęło, a nam nie pozostaje nic innego, jak wypatrywać następcy. Wszytko, zmieniło się dokładnie 5 października, kiedy sneakersowy świat obiegła informacja o tym, że w przyszłym roku w sprzedaży zobaczymy nową kolorystykę 700, o czym dowiecie się tutaj. Jak się okazuje, nie będzie to jedynie pojedynczy strzał, a niemiecko-amerykański duet szykuje nam coś więcej. 

Na początku 2021 roku w wybranych punktach sprzedaży, takich jak chociażby stołeczny butik CL20 zobaczymy tytułowe adidas Yeezy Boost 700 'Bright Blue', które nam osobiście chyba bardziej przypadły do gustu niż wyżej wspomniane 'Sun'. Niestety, na ten moment nie wiemy jeszcze, z jakich materiałów zostaną one wykonane, ale obstawiamy, że ani Kane, ani adidas nie pokusili się tutaj o żadne konstrukcyjne zmiany, a raczej mamy taką nadzieję, bowiem wszystkie poprzednie 700 pod tym względem wypadały naprawdę dobrze. O ile wszytko pozostanie na swoim miejscu, to na początku 2021 roku dostaniemy buty o masywnej, świetnie wykonanej cholewce skonstruowanej przy użyciu skóry, zamszu i siateczki postawiona na charakterystycznej podeszwie wypełnionej pianką Boost. Kolorystycznie buty zdominowane są przez piękny odcień niebieskiego 'Royal Blue' z dodatkiem znanego z 'Wave Runnerów' turkusu, czerni oraz szarości. Całość kontrastuje na tle pomarańczowej podeszwy wewnętrznej z ciemnymi akcentami.

Tak jak wspominaliśmy, sprzedaż ruszy na początku 2021 roku. Na konkretną datę premiery musimy jednak poczekać. Sugerowana cena detaliczna pozostanie bez zmian i wyniesie 300$. Szukajcie ich w CL20.


adidas