Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Nowe adidas Yeezy Foam Runner “Mineral Blue” zadebiutują już w maju

29 marzec 2021
Nowe adidas Yeezy Foam Runner “Mineral Blue” zadebiutują już w maju

Jesteśmy świeżo po premierze dwóch kolorystyk dla wielu kontrowersyjnych adidas Yeezy Foam Runner'Sand' oraz nieco bardziej kontrowersyjne 'MXT Moon Grey' mogą się podobać, co potwierdza ich cena na rynku wtórnym, która już w kilka minut po premierze była już wielokrotnością retailu. 

Jeżeli jednak nie masz ochoty 'przepłacać' i wspierać rynku resellerów, to możesz spróbować swoich sił w późniejszym terminie. Już  maju w sprzedaży zobaczyć mamy kolejną kolorystykę adidas Yeezy Foam Runner - “Mineral Blue”. Wykonane ze sprężystej pianki EVA z domieszką alg, które na własnej farmie hydroponicznej o powierzchni 4000 akrów w Wyoming hoduje Kanye dostaniemy w ciemnej odsłonie. Jeżeli chodzi o sam design tych nowoczesnych slip-on'ów, to oczywiście nie mamy tutaj żarnych zmian względem wszystkich poprzednich wersji. Co więcej, te wygodne, a przede wszystkim przewiewne buty po raz pierwszy w historii dostaniemy w rozmiarówce dla całej rodziny.

Buty w regularnej cenie 80$ w sprzedaży zobaczymy w maju. Mamy nadzieję, że nie będzie problemu ze zdobyciem ich w stołecznym butiku CL20