Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Nowe Air Jordan 1 High OG 'Burgundy Crush' Zobaczymy W Czwartym Kwartale 2021 Roku

20 styczeń 2021
Nowe Air Jordan 1 High OG 'Burgundy Crush' Zobaczymy W Czwartym Kwartale 2021 Roku

Mimo tego, że dopiero co zaczęliśmy nowy 2021 rok, to już przenosimy się na jego końcówkę, kiedy w sprzedaży zobaczyć mamy nową, zapowiadającą się naprawdę obiecująco kolorystykę wszystkim Wam doskonale znanych Air Jordan 1 w najbardziej pożądanej wersji High OG.

Jak donosi rzadko mylący się py_rates w czwartym kwartale tego roku, w sezonie Holiday zobaczymy nowe Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Burgundy Crush'. Niestety, jeżeli czekacie na poglądowe zdjęcia, to musimy Was zmartwić, bo na ten moment możemy o nich jedynie pomarzyć. Niemniej jednak mamy dla Was dwa poglądowe mockup'y, które zobrazują Wam to, czego możecie się mniej więcej po nich spodziewać. Oczywiście, zaznaczamy, że finalny produkt diametralnie różnić może się od tego, co tutaj widzicie, ale o tym przekonamy się w ciągu nadchodzących miesięcy, kiedy w sieci zaczną pojawiać się ich pierwsze poglądowe zdjęcia. Bazą butów prawdopodobnie będzie jasno-beżowa skóra, którą zestawiono z eleganckim, ciemnym odcieniem bordo, którym prawdopodobnie zabarwiono naturalny zamsz czy nubuk, a całość przełamano dodatkiem klasycznej czerni. Na więcej szczegółów musimy poczekać.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG 'Burgundy Crush'

Nowe Air Jordan 1 High OG 'Burgundy Crush' u takich specjalistów jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza zobaczymy w sezonie Holiday, czyli z końcem 2021. Sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 170$.


Sprawdź również: Nowe Air Jordan 1 Retro High OG 'Shadow 2.0' Zadebiutują Tej Wiosny

Jordan