Proponowany post

Nowe Aleali May x Air Jordan 1 Zoom Comfort “Califia” zadebiutują już 22 kwietnia

13 kwiecień 2021
Nowe Aleali May x Air Jordan 1 Zoom Comfort “Califia” zadebiutują już 22 kwietnia

O tym, że Aleali May ponownie łączy siły z Jordan Brand mieliśmy okazję wspominać już tutaj. Dziś raz jeszcze poruszymy temat nadchodzących Aleali May x Air Jordan 1 Zoom Comfort “Califia”, które za moment w akompaniamencie kapsułowej kolekcji odzieży trafią do wybranych sklepów. Po cichu liczymy na to, że całość zobaczymy również w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza

Jak przystało na projekty Aleali, ten również jest kontrowersyjny, a co więcej, jesteśmy w 100% pewni, że nie wszystkim z Was przypadnie on do gustu. Diametralnie przeprojektowany upper, różniący się od pierwotnej wersji jedynek z 1985 roku wykonano przy użyciu nietypowego połączenia naturalnej skóry licowej w kolorze niebieskim z zieloną satyną. Oczywiście, to nie jedyna rzecz, które je wyróżnia i takich smaczków jest zdecydowanie więcej. Chyba najbardziej kontrowersyjną jest wysunięty ku górze, ścięty w linii prostej, składany kołnierz z tkaniny oraz beżowy, obszyty skórą język z 'A' w centralnej części i tłoczonym logo na szczycie. Następnym elementem, który definiuje to wydanie, jest wykonane z frote, gładkie logo Wings na skrzydełkach oraz podpis Aleali May na tyle. Wszytko, to postawione jest na szczycie beżowej podeszwy wewnętrznej z zielono-żółtym spodem w komfortowym wydaniu. Całość zapakowana jest w kolaboracyjne pudełko, a w zestawie znajdziecie cztery komplety sznurówek pozwalające dowolnie je customować. Co więcej, w ramach tej współpracy w sprzedaży zobaczymy kapsułę oldschoolowej odzieży, takiej jak dresowe spodnie na napy, koszulki, topy czy sportowe szorty. Gwoździem programu będzie kurtka koledżówka z wieloma haftami i zdobieniami.

Kolekcję odzieży oraz sneakersy Aleali May x Air Jordan 1 Zoom Comfort “Califia” w sprzedaży zobaczymy już 22 kwietnia. Czy całość pojawi się w wyżej wspomnianych sklepach? Tego jeszcze nie wiemy w 100%. 

Aleali May x Air Jordan 1 Zoom Comfort “Califia”
Kod SKU: DJ1199-400
Data premiery: 22 kwietnia, 2021
Cena: $140