Proponowany post

Nowe Buty Johna Walla Od adidasa

15 czerwiec 2018
Nowe Buty Johna Walla Od adidasa

Po dwu letnim rozstaniu z adidasem, drogi niemieckiej marki i rozgrywającego Washington Wizards ponownie się zeszły. W czasie rozłąki Wall widziany był bardzo często w butach serii Nike Kobe, a także w kilku modelach Air Jordan. Jednakże mniej więcej w połowie zakończonego niedawno sezonu, John Wall ponownie zaczął grać w swoim pierwszym sygnowanym modelu J-Wall 1, a chwilę później pojawiła się informacja, że podpisał nową umowę z adidasem. Teraz wygląda na to, że wkrótce zobaczymy jego kolejne, zupełnie nowe buty i to w dwóch wariantach, z wysoką i niską cholewką.  

Trzeba przyznać, że nowe buty Walla mają bardzo oryginalny wygląd i wpisują się do drogi, jaką ostatnio obrała niemiecka firma, jeśli chodzi o design. Wygląda na to, że cholewka wykonana będzie z połączenia Primeknitu i innych syntetycznych materiałów, które na poniższych zdjęciach są w bardzo jaskrawych kolorach. Lowy są w barwach LA Lakers (czyżby szykował się jakiś transfer?). Na butach nie brakuje charakterystycznych trzech pasków i logotypu Walla na języku. Od spodu mamy piankę Boost na całej długości podeszwy. 

Niestety nic nie wiadomo na temat premiery, nowych butów Johna Walla. Jesteśmy jednak przekonani, że niedługo pojawią się takie informacje oraz więcej zdjęć. Z chęcią poznamy Wasze zdanie na temat tego modelu. Jak myślicie, spodobają się koszykarzom?