Proponowany post

Nowe Damskie Nike Air Max 1 W Przewiewnej Wersji SI

05 kwiecień 2018
Nowe Damskie Nike Air Max 1 W Przewiewnej Wersji SI

Nike Air Max 1 to klasyk, jeżeli chodzi o sneakersy, a każdy prawdziwy sneakerhead chociaż raz w życiu miał styczność z tym modelem. Musimy też zauważyć, że od momentu poprawy nieszczęsnego kształtu butów zyskały one jeszcze większą popularność. 

Od momentu swojego debiutu w 1987 roku model ten doczekał się dosłownie niezliczonej ilości kolorystyk oraz wersji, a i tak projektanci Nike nie przestają nas zaskakiwać. Ich najnowszym dzieckiem jest wersja SI, która stworzona została z myślą o ciepłych, letnich dniach, gdzie klasyczna jedynka nie do końca sobie radzi. Prostym, a zarazem innowacyjnym zabiegiem okazała się zmiana materiału pokrywającego mudguard. Zamiast skóry czy zamszu mamy tutaj miękką siateczkę o sporej perforacji. Zabieg ten powtórzono na języku, przez co buty zapewniają nam maksymalny poziom wentylacji. Bardzo jesteśmy ciekawi, jak buty sprawdzają się w realnym świecie. Jak tylko się tego dowiemy, od razu wracamy do Was z recenzją.

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach sprzedaży . Za chwilę powinny pojawić się i w Warsaw Sneaker Store czy Worldboxach.Nike

Tagi: Nike Air Max