Proponowany post

Nowe, Dokładne Zdjęcia Air Jordan 18 'Black/Sport Royal'

03 wrzesień 2018
Nowe, Dokładne Zdjęcia Air Jordan 18 'Black/Sport Royal'

Do premiery tych długo wyczekiwanych, "ostatnich" butów Michaela Jordana zostało jeszcze sporo czasu. Fani marki, tacy jak nasza redakcyjna część odpowiedzialna za niniejszy tekst, z pewnością nie mogą się już doczekać. Zapytacie dlaczego "ostatnich", wszak obecnie mamy już 32. model Jordanów i 33. w drodze? Odpowiedź jest prosta Air Jordan 18 to buty, w których MJ rozegrał swój ostatni sezon w NBA (choć jest spora grupa osób, która uważa czternastki za ostatnie Jordany). Fakty są takie, że nie widzieliśmy ani jednego zdjęcia, pokazującego Jordana grającego w czarnych osiemnastkach. Jedyne "dowody" to fotki z szatni oraz sesja tuż przed meczem All Star, który odbył się wówczas w Atlancie. W tym spotkaniu, podobnie z resztą jak i w meczach sezonu zasadniczego, Mike założył białą wersję 'Sport Royal', a na ostatni mecz w Chicago wybrał model o nazwie FBI.

Dziś mamy okazję przyjrzeć się tegorocznemu wydaniu Air Jordan 18 nieco bliżej, albowiem pojawiło się sporo bardzo szczegółowych fotek. Przyznamy, że napawają one optymizmem, bo buty wyglądają bardzo dobrze i wychodzi na to, że marka postarała się przy tej pierwszej re-edycji 'Black/Sport Royal'. Zgodnie z tym, co mogliście już czytać w poprzednich wpisach, dostaniemy czarną, zamszową cholewkę ze srebrnymi detalami, a całość będzie stała na niebieskiej podeszwie. Niestety w zestawie raczej nie zobaczymy ręcznika i szczoteczki, aczkolwiek ten brak nie został jeszcze potwierdzony.Trzymamy jednak mocno kciuki, by te akcesoria znalazły się w pudle razem z butami. 

Air Jordan 18 'Black/Sport Royal' trafią do sprzedaży 25 października. Do tego czasu pojawią się oficjalne zdjęcia, które ostatecznie rozwieją wątpliwości dotyczące wspomnianych przez nas dodatków. W Polsce osiemnastki powinny znaleźć się w ofercie takich sklepów jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza. Czekamy z niecierpliwością.
Air Jordan 18
Kolor: Black/Metallic Silver-Sport Royal
Styl: AA2494-007
Cena: $225