Proponowany post

Nowe Kolorystyki Jordan 6 Rings

12 kwiecień 2019
Nowe Kolorystyki Jordan 6 Rings

Jordan 6 Rings to model, którego historia sięga 2008 roku. Buty są połączeniem wszystkich butów, jakie Michael Jordan nosił w trakcie swoich występów w finałach NBA. Jak to zazwyczaj bywa z bucianymi hybrydami, buty mają swoich zwolenników, ale i przeciwników. My jesteśmy w tej pierwszej grupie, bo to w jaki sposób projektanci połączyli elementy z różnych modeli Air Jordan, wyszło naprawdę dobrze. Amerykańska marka pokazała właśnie oficjalne zdjęcia trzech, nadchodzących kolorystyk. Dwie z nich są znane jordanheadom, bo są zapożyczeniem z Air Jordan 11, natomiast trzecia to trochę nowsze spojrzenie na klasyczny wariant wzięty z Air Jordan 12.

'Bredy' były jedną z oryginalnych kolorystyk 6 Rings w 2008 roku, a teraz wracają. Obok nich pojawią się też 'Cool Grey'. Obie wersje kolorystyczne są nawiązaniem do tych z Air jordan 11. Jeśli chodzi o materiały, to też z łatwością można dopatrzyć się tych z jedenastek. Górna część cholewki to Ballistic Mesh, który od spodu uzupełniony jest skóra lakierowaną. Buty stoją na podeszwie z Air Jordan 13, która w 'Bredach' ma biały modsole i czerwone akcenty na outsoleu. W 'Cool Grey' dominuje biel, a na samym dole widzimy transparentną gumę.
Trzecia kolorystyka nosi nazwę 'Taxi' i jest nawiązaniem do popularnych Air Jordan 12. Buty łączą w sobie kolory czarny i żółty, a cholewka wykonana jest ze skóry. Upper stoi na białej podeszwie środkowej i zaznaczonym na czarno outsolem. Wiadomo, że lubiane, klasyczne kolorystyki zawsze wyglądają dobrze, ale z trzech omawianych, to właśnie 'Taxi' przypadła nam do gustu najbardziej. 

Jordan 6 Rings 'Bred', 'Cool Grey' oraz 'Taxi' powinny pojawić się w sprzedaży już niedługo. Butów należy szukać w takich sklepach, jak warszawski KICKS Store, czy Sklep Koszykarza.
jordan


Tagi: jumpman23,