Proponowany post

Nowe New Balance 57/40 w klasycznej szarości

23 marzec 2021
Nowe New Balance 57/40 w klasycznej szarości

Myśląc New Balance w sporej ilości przypadków przed oczami mamy nienagannie wykonane sneakersy w klasycznych szarościach. Do takich ponadczasowych sylwetek zaliczamy, chociażby takie sylwetki, jak 997, 992, czy jedna ze świeższych, czyli 990V5. Każdą z nich dostaliśmy w ascetycznej, nieprzemijającej szarości, która od lat dalej zaskakuje swoją uniwersalnością. 

Do grona tych uznanych modeli dołącza właśnie nowy New Balance 57/40 ubrany w te flagowe barwy. Sama sylwetka, to nowoczesne odświeżenie DNA kultowych 574, czyli odpowiedź na aktualnie panujące trendy. Cholewkę butów wykonano z kilku pasujących do siebie materiałów. Toebox oraz fragment kołnierzu przy kostkach wykończono eleganckim, drobno perforowanym zamszem, mudguard, tył oraz element, przez jaki przepleciono sznurówki z zamszu, a gdzieniegdzie dorzucono naturalną skórę. Nie zapomniano też o odblaskowej 3M'ce, którą podkreślono sporych rozmiarów białą 'eNką' na bokach. Kolorystycznie oprócz jasnych akcentów, oraz idealnie komponującego się z całością beżu na masywnej, podwójnej podeszwie wszystko zabarwiono na kilka odcieni szarości, która definiuje ten projekt. 

Buty już za moment w cenie 120$ zobaczymy w wybranych punktach sprzedaży. Szukajcie ich w Worldboxach lub Warsaw Sneaker Store.