Proponowany post

Nowe Nike Air Max 1 OG Powrócą W Oryginalnych Pudełkach

17 luty 2017
Nowe Nike Air Max 1 OG Powrócą W Oryginalnych Pudełkach

O tym, że na sklepowych półkach ponownie pojawią się dwie oryginalne kolorystyki kultowego modelu Air Max 1 mieliśmy przyjemność wspominać Wam już jakiś czas temu. To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Nike.

Już 4 marca w mocno limitowanej ilości, tylko w najlepszych sklepach na całym świecie będziecie mogli nabyć wyżej wspomniane buty. Zarówno wersja niebieska (damska) oraz czerwona (męska) zapakowana będzie w oryginalne, szare pudełko z pomarańczowym wiekiem, czyli takie jak w 1987 roku kiedy to po raz pierwszy buty ujrzały światło dzienne. Tak jak wspominaliśmy najnowsze wydanie jedynek fabrykę opuściło w poprawionej, długo wyczekiwanej przez nas formie. Znacznie poprawiono kształt, który zdecydowanie zbliżony jest do oryginału. Póki co dysponujemy jedynie słabymi fotografiami oraz krótkim wideo jednej z dwóch kolorystyk.

Tak jak wspominaliśmy buty już 4 marca trafią między innymi do stołecznego butiku WS2. Zarezerwujcie tę datę, bo ilość będzie bardzo ograniczona.Nike

Tagi: -