Proponowany post

Nowe Nike Air Max 95 'Team Red'

12 wrzesień 2018
Nowe Nike Air Max 95 'Team Red'

Z racji tego, że małymi kroczkami, ale jednak zbliża się do nas okres jesienny, część z Was rozglądać się będzie za obuwiem, które lepiej niż aktualnie przez Was użytkowane radzić będzie sobie z deszczem czy chłodniejszymi temperaturami. Jednym z modeli, które śmiało możemy polecić Wam na jesień, niewątpliwie są kultowe Air Max 95. Ich zabudowana konstrukcja oraz wysoka, izolująca od zimna oraz świetnie radząca sobie z kałużami podeszwa poradzi sobie z tą porą roku.

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia kolejnej wersji kolorystycznej tego klasyka, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym przypadku projektanci z Oregonu postawili na prostotę i powierzchnię upper w całości pokryli głębokim odcieniem bordo. Delikatnie, na tle jednolitej bazy wyróżnia się o ton jaśniejszy Swoosh w tylnej części cholewki metka na szczycie języka oraz logo na odblaskowym stabilizatorze pięty. Co do użytych do produkcji materiałów, wszystko wygląda na standardowe w przypadku 95, ale tak jednak nie jest. Upper to zestawienie kilku kawałków skóry o różnej fakturze, a miejsce standardowej siateczki wyściełano tekstylnym, cienkim materiałem. Wszystko połączone jest ze śnieżnobiałą podeszwą środkową z czarnym spodem.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast na ich debiut nie powinniśmy czekać zbyt długo. Zaglądajcie tutaj.


Nike