Proponowany post

Nowe Nike Dunk High 'Pure Platinum' Zadebiutują Jeszcze W Tym Miesiącu

02 listopad 2020
Nowe Nike Dunk High 'Pure Platinum' Zadebiutują Jeszcze W Tym Miesiącu

Gdybyśmy się uparli, to kilkukrotnie razy dziennie moglibyśmy wspominać Wam o bardzo aktualnie popularnych, oraz hype'owych Nike Dunk, które dosłownie opanowały rynek. Od kilku miesięcy designerzy Nike Sportswear oraz Nike SB bombardują nas coraz to nowszymi odsłonami tego klasyka, który pamiętajmy jest z nami na rynku od 1985 roku i jest to rówieśnik takiego klasyka jak, chociażby Air Jordan 1. W ramach ciekawostki, bo może ktoś z Was jeszcze nie miał okazji się z tym zapoznać 'Najrzadsze, Najbardziej Pożądane, Najciekawsze I Najdroższe Nike Dunk W Historii'

Kolejną opcją, która jeszcze w tym miesiącu pojawi się w sprzedaży są tytułowe Nike Dunk High 'Pure Platinum', czyli coś, co może się spodobać naprawdę większemu gronu osób. Buty charakteryzuje bardzo ascetyczny wygląd z masą śnieżnej bieli na czele. Kolorem tym pokryto niemal 100% wykonanej przy użyciu naturalnej skóry licowej, wysokiej cholewki z dodatkiem syntetycznej siateczki pokrywającej język czy materiału tekstylnego we wnętrzu. Wszechobecną biel przełamano bardzo jasną, niemal niezauważalną szarością o odcieniu 'Pure Platinum', którym wykończono Swoosh, czy spód podeszwy. 

Buty w sprzedaży zobaczymy dokładnie 13 listopada w rozmiarówce regularnej oraz dziecięcej. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 120$. Jest też spora szansa, że dostaniemy je w stołecznym butiku WS2.Wersja Kids:

Nike

Tagi: nike dunk high