Proponowany post

Nowe Nike Dunk High 'Team Red' Zadebiutują w 2021 Roku

23 grudzień 2020
Nowe Nike Dunk High 'Team Red' Zadebiutują w 2021 Roku

Na sneakrsowym rynku doskonale widać, że Panie coraz bardziej zaczynają interesować się tematem sneakersów, który do pewnego momentu nie był dla nich atrakcyjny. Dziś świat zna wiele sneakerheadek, które swoimi kolekcjami obuwia sportowego potrafią zagiąć niejednego starego wyjadacza. Oczywiście buty projektowane z myślą o kobietach są z nami zawsze, jest ich adekwatnie mniej, przez co nieco rzadziej o nich wspominamy. Dziś nadarzyła się okazja, aby odświeżyć zakładkę 'BAE' i pokazać Wam przyszłoroczne Nike Dunk High 'Team Red'.

Co do samej sylwetki, to zauważyliśmy już, że wysokie Dunki, tak samo, jak Jordany cieszą się u kobiet ogromną popularnością, a to za sprawą tego, że nie oszukujmy się są to stosunkowo podobne do siebie, niemal bliźniacze sylwetki, które de facto na rynku debiutowały równolegle w 1985 roku. Nadchodzące wydanie przypadnie do gustu fankom prostoty i stylu retro, który niewątpliwie reprezentują Nike Dunk High 'Team Red'. Buty wykonano z naturalnej skóry licowej z dodatkiem nylonu, którym wyściełano cienki język poprawiając tym samym komfort użytkowania. Kolorystycznie całość zdominowało kontrastowe połączenie modnego, jasnego beżu oraz bordo w klasycznym układzie barw. Wszytko to połączone z pasującą do góry podeszwą i voilà gotowe!

Szczegóły premiery Nike Dunk High 'Team Red'

Buty w sklepach z oryginalnymi sneakersami, takich jak chmielna20.pl zobaczymy na początku 2021 roku. Sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 100$.

Nike Dunk High “Team Red”
Kolor: Sail/Team Red-Pale Ivory
Kod: DD1869-101
Data premiery: 2021
Cena: $100


Nike


Tagi: nike dunk high