Nowe Nike W Zoom Air Fire już dostępne w Worldbox

04 marzec 2021
Nowe Nike W Zoom Air Fire już dostępne w Worldbox

Z sezonu na sezon portfolio modeli butów amerykańskiej marki Nike się zmienia. Część sneakersów znika z oferty, część pozostaje, a część dopiero w niej debiutuje. Jedną z nowości na sezon wiosna/lato 2021, które stworzono z myślą o damskiej części fanów kicksów, są zupełnie nowe Nike W Zoom Air Fire, które właśnie wylądowały w ofercie sklepów ze sneakersami - Worldbox

Jak już wiecie, buty zaprojektowane zostały z myślą o kobietach, co ze względu na to, że buty są naprawdę ciekawe może nieco zasmucić męską część sneakerheadów. Wracając jednak do spektakularnej sylwetki nowych Nike W Zoom Air Fire, to mimo tego, że jest to zupełnie nowy model, designerzy Nike postanowili nawiązać nimi do innego swojego klasyka, czyli modnych ostatnimi czasy Air Zoom Spiridon Cage 2. Elementem spójnym jest charakterystyczna poduszka systemu amortyzacji Zoom Air pod piętą zamknięta w klatce w nowoczesnym, odważnym wzorze podkreślającym jej dynamikę osadzonym w przeprojektowanej, wygodnej podeszwie. Sportowy, ale utrzymany w lifestyleowym klimacie wygląd butów tworzy jednak wielowarstwowa cholewka. Wykonano ją przy użyciu syntetycznej siateczki połączonej wieloma pełnymi temperamentu panelami. Kolorystycznie w tym konkretnym przypadku postawiono na świeżą biel z kilkoma kontrastującymi barwami w stylu lat 90.

Tak jak wspomnieliśmy, Nike W Zoom Air Fire już teraz dostępne są w sieci sklepów Worldbox, gdzie oprócz nich znajdziecie szeroki asortyment oryginalnych sneakersów nie tylko dla pań.