Proponowany post

Nowe Nike WMNS Dunk Low 'White/Black' Zobaczymy Już W Styczniu

02 grudzień 2020
Nowe Nike WMNS Dunk Low 'White/Black' Zobaczymy Już W Styczniu

Dunkowa maszyna ruszyła na dobre, a ostatnie miesiące w sneakersowym świecie stoją pod znakiem tej kultowej sylwetki, której korzenie sięgają aż 1985 roku. Jeżeli dalej zastanawiacie się nad zakupem Dunków, bo nie wiecie jak, i z czym je fitować, to mamy dla Was podpowiedź jak to robić - KLIK.

Jedną z opcji, które mogą zainteresować fanów prostych, klasycznych sneakersów bez udziwnień będą styczniowe Nike Dunk Low 'White/Black'. Od razu na wstępie zaznaczymy, że jest to wydanie oznaczone skrótem WMNS, co oznacza, że są to typowo damskie Dunki zaprojektowane z myślą o kobietach. Buty charakteryzuje klasyczna, skórzana cholewka w uniwersalnej, czarno-białej kolorystyce, która uzupełni niejeden streetwearowy, czy bardziej klasyczny ouftit. Oprócz naturalnej skóry, którą wykończono niemal całą powierzchnię uppera, na języku znajdziemy również materiał tekstylny pojawiający się i we wnętrzu. 

Szczegóły premiery Nike Dunk Low WMNS 'White/Black'

Te klasyczne, pasujące do wszystkiego damskie Nike Dunk Low WMNS 'White/Black' w najlepszych sklepach z oryginalnymi butami, takich jak chmielna20.pl zobaczymy dokładnie 21 stycznia. Sugerowana cena detaliczna tego wydania wyniesie 419.99zł.

Nike Dunk Low WMNS
Kolor: White/Black-White
Kod: DD1391-100
Data: 21 stycznia, 2021
Cena: 419.99zł


Nike