Nowe Reebok Instapump Fury “Ceramic Pink” Z Okazji Dnia Kobiet

17 luty 2021
Nowe Reebok Instapump Fury “Ceramic Pink” Z Okazji Dnia Kobiet

Reebok Instapump Fury to prawdziwa rasowa, futurystyczna biegówka, której design o lata wyprzedził czasu, w których powstała. Po raz kolejny mamy okazję powtórzyć, że sylwetka ta naszym zdaniem jest najlepszym modelem butów, który wyszedł spod szyldu Wektora. Jeżeli interesuje Was, jak doszło do tego, że fury pojawiły się na rynku ich burzliwą historię poznacie TUTAJ.

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, który przypada na 8 marca, dostaniemy nowe, damskie Reebok Instapump Fury “Ceramic Pink”. Szalona cholewka butów, której nie sposób pomylić z żadną inną, skonstruowana jest przy użyciu mieszanki syntetycznego fabrykatu, którym wykończono zasilaną pompką komorę, miękkiej siateczki, włochatego zamszu na czubku i imitacji skóry węża na tyle. Kolorystycznie postawiono na spory zakres barw, które mimo wszystko pasują do siebie. Tył wykończono ceglastym odcieniem z kontrastującym niebieskim logo, zielenią na szlufkach, kremem i beżem na komorze, łososiem na gumkach i szarością na czubku. Seledynem wykończono hasło “UNITED BY DIFFERENCE” ukryte na języku. Całość postawiona jest na niekonwencjonalnej, podzielonej na dwie części podeszwie z systemem Hexalite pod piętą. 

Buty w sprzedaży w wybranych punktach, takich jak Warsaw Sneaker Store dostaniemy w marcu. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.

Reebok Instapump Fury “Ceramic Pink”
Kolor: Ceramic Pink/Baked Earth-Twisted Coral
Kod: FX4995
Data premier: March 2021
Cena: $180