Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint'

14 styczeń 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint'

Tydzień temu mogliście widzieć na naszej stronie zapowiedź zupełnie nowej i bardzo ciekawej kolorystyki Air Jordan 1 High OG. Jeśli przegapiliście tamten wpis, to zapraszamy Was tutaj. Dziś mamy dla Was kilka nowych zdjęć tych butów. Autorzy poniższych fotek postarali się, abyśmy bardzo dokładnie mogli się przyjrzeć tym jedynkom. W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy będzie to wydanie tylko dla kobiet, tak może sugerować bryła cholewki, bo w katalogowej nazwie nie widnieje człon WMNS...może będą to GSy. Niedługo się o tym przekonamy. 

Buty mają podobny układ kolorów co w klasycznych 'Bredach'. Mamy tutaj czarną skórę, która wygląda na materiał dobrej jakości. Czerń zestawiono z różową piętą i kołnierzem. Górna część toe boxa, to również pudrowy kolor. Nadal nie mamy pewności, ale jasne panele to najprawdopodobniej skóra, tyle że gładka. Cholewkę uzupełnia czarny, nylonowy język z brandingiem "Nike Air". Bardzo ciekawie wygląda szary midsole, który podkreśla różowa podeszwa zewnętrzna. Ta szarość teoretycznie nie powinna pasować do całości, a jednak całkiem nieźle komponuje się z czernią i różem. Może po prostu za bardzo jesteśmy przyzwyczajeni do białej podeszwy środkowej AJ1. 

W poprzednim wpisie na ten temat podawaliśmy, że data premiery Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint' to 27 kwietnia. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na kolejne zdjęcia, między innymi te oficjalne od Jordan Brand oraz potwierdzenie, czy buty znajdą się w ofercie polskich sklepów.   


Air Jordan Retro 1 High OG
kolor: Black/Crimson Tint-Hyper Pink-White
styl: 555088-081
cena: $160