Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Dynamic Yellow'

17 kwiecień 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Dynamic Yellow'

Na początku tygodnia pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcie nowej wersji kolorystycznej modelu Air Jordan 1 High OG, którą nazwano 'Dynamic Yellow'. Dziś mamy dla Was kilka nowych zdjęć, w tym ujęcia on feet, które odsłaniają nam pewien bardzo istotny szczegół charakteryzujący to wydanie jedynek. 

Chodzi o Swoosh po zewnętrznej stronie lewego buta i po wewnętrznej stronie buta prawego. Wyglądają one, jakby zostały po prostu wyprute ze skórzanego panelu, a jedynymi pozostałościami były czerwone nitki. Wygląda to dość dziwnie i szczerze mówiąc, nie potrafimy jednoznacznie określić, czy podoba nam się ten moty, czy nie. Na uwagę zasługuje też brak klasycznego "Wings Logo". Widzimy w zasadzie tylko jego zarys, który wypełniony jest częścią rzepu. Czyżby oznaczało to, że w tym wydaniu będą patche? 
Wcześniej pisaliśmy, że czarno-biały skórzany upper prawdopodobnie będzie osadzony na czarnym midsolu, widzimy jednak, że AJ1 'Dynamic Yellow' mają podeszwę środkową w białym kolorze i czarny outsole. Nie mamy pewności, ale język w tych jedynek jest wykonany ze skóry, a nie z nylonu. Ciekawe, jakie jeszcze niespodzianki przygotowali projektanci. Coś nam się wydaje, że przekonamy się, gdy pokażą się kolejne zdjęcia. 

Szczegóły dotyczące premiery Air Jordan 1 High OG 'Dynamic Yellow' nie są jeszcze znane, ale mówi się, że buty trafią do sklepów w lipcu. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać, dlatego zaglądajcie regularnie na naszą stronę. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie jest Wasze zdanie na temat tych jedynek. Piszcie w komentarzach.  


Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: White/Black-University Red-Dynamic Yellow
styl: 555088-170
cena: $160
Tagi: jumpman23,