Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Game Royal'

30 marzec 2020
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Game Royal'

Część z Was pewnie już zapomniała, że w maju na sklepowych półkach mają wylądować  Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Game Royal'. Ten wariant jedynek pokazywaliśmy Wam już na naszej stronie, ale w związku z pojawieniem się nowych fotek, postanowiliśmy pokazać je jeszcze raz.

Cholewka wykonana jest tradycyjnie ze skóry, którą zabarwiono na trzy kolory: czarny, biały i niebieski. 'Game Royal' są swego rodzaju połączeniem klasycznych 'Black/White' i 'Royal Blue'. Można też doszukiwać się podobieństwa do jedynek x Fragment. Łączenie kolorystyk OG, to zabieg, który projektanci Jordan Brand stosują dość często. Zazwyczaj efekty są spoko. Podobnie jest w tym przypadku. Upper uzupełnia czarny, nylonowy język ozdobiony skórzaną metką z tłoczonym brandingiem "Nike Air". Przy kołnierzu jest też skrzydlate logo Air Jordan zaznaczone na biało. Buty stoją na białej podeszwie środkowej i niebieskim outsole'u. Spodziewamy się, że do butów dostaniemy dodatkową parę sznurowadeł.

Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Game Royal' pojawią się w sprzedaży 9 maja. Buty powinny pojawić się na stronie producenta, ale spodziewamy się, że będzie je można dostać u retailerów dysponujących ofertą Jordan Brand. Na myśli mamy Sklep Koszykarza warszawski KICKS Store i WS2. Dajcie nam znać, jak podobają Wam się AJ1 'Game Royal'.Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Black/White-Game Royal-Black
styl: 555088-041
cena: $170