Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey'

06 grudzień 2018
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey'

Pamiętacie, jak pisaliśmy o Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey'? Jeśli nie, to możecie sprawdzić tamten wpis, wystarczy kliknąć tutaj. Dziś mamy dla Was dużo nowych zdjęć, w tym ujęcia on feet tych butów oraz informację o konkretnej dacie premiery. Wygląda też na to, że omawiana kolorystyka, będzie w jakimś stopniu powiązana z opisywanymi niedawno na naszej stronie Air Jordan 1 High OG 'Turbo Green'. Obie wersje kolorystyczne łączy tajemniczy napis na bocznej części cholewki oraz dobór materiałów. 

Cholewka butów wykonana jest z zamszu, który widzimy tutaj w kolorze szarym, czarnym i "spranym" czerwonym. Jakość tego materiału wydaje się bardzo dobra. Do tego mamy czarny, nylonowy język z brandingiem "Nike Air" i białe "Wings logo" na kołnierzu. Od spodu klasyczny, biały midsole i szara podeszwa zewnętrzna. Jest to bardzo ciekawe połączenie kolorystyczne, które fajnie wygląda na Air Jordan 1. Po zewnętrznej stronie tuż przy łączeniu cholewki z podeszwą można zobaczyć napis "SP 19 Air Jordan 1 High OG". O ile znaczenie tej sentencji jesteśmy w stanie rozszyfrować, to bardzo ciekawi nas, w jakim celu się ona tam znajduje. Może jest to po prostu kontynuacja "mody" na napisy...jak myślicie?

Chętnie poznamy Waszą opinię na temat Air Jordan 1 High OG 'Neutral Grey'. Podobają Wam się, czy może nie bardzo? My jesteśmy bardzo pozytywnie do nich nastawieni i z niecierpliwością czekamy aż pojawi się więcej informacji na ich temat. Na razie wiemy, że buty mają pojawić się w sprzedaży 16 stycznia. Mamy nadzieję, że będą one dostępne u polskich retailerów.


Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Neutral Grey/Hyper Crimson-White-Black
styl: 555088-018
cena: $160