Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Sports Illustrated'

06 sierpień 2018
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Sports Illustrated'

W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcie Air Jordan 1 High OG 'Sports Illustrated'. Nie trzeba było długo czekać, bo już pojawiły się kolejne, bardzo szczegółowe fotki tych butów.  Są one bardzo wyraźne i sprawiają, że możemy przyjrzeć się tym jedynkom bardzo dokładnie, a jest na co popatrzeć. 

Mamy tutaj czarno-białą, skórzaną cholewkę i wygląda na to, że jakość tego materiału będzie bardzo dobra. DO tego nylonowy język z czerwoną metką z brandingiem "Nike Air". Bardzo ciekawie wygląda Swoosh, który jest wyszyty różnymi odcieniami zielonej nici. Jest to odniesienie do wzoru, jaki w 1984 roku mieli na swoich strojach zawodnicy Milwaukee Bucks. Widać ich na okładce magazyny Sports Illustrated, na której MJ rzuca do kosza ponad nimi. Okładka tego grudniowego numeru jest inspiracją dla tej kolorystyki. Podobnie, jak w zapowiadanych niedawno 'Rookie Of The Year', tak i tutaj przy kołnierzu znajdziemy odstające paski. Pod spodem umieszczone są napisy z okładki "A Star Is Born" oraz data wydania numeru. 

Przy okazji pojawiających si nowych zdjęć, w niedługim czasie powinniśmy poznać też datę premiery. Źródła utrzymują jednak, że Air Jordan 1 High OG 'Sports Illustrated' mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w te wakacje. Z zapartym tchem śledzimy rozwój wydarzeń i czekamy na potwierdzenie, czy buty będą dostępne w polskich sklepach.