Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High Zoom 'Rage Green'

31 marzec 2020
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High Zoom 'Rage Green'

Mamy dla Was kilka nowych zdjęć Air Jordan 1 High Zoom w wariancie 'Rage Green'. Przyznamy, że nam ta wersja AJ1 zaczyna nam się coraz bardziej podobać. Będziemy bardzo mocno rozważali włączenie ich do naszej kolekcji.

Cholewkę zbudowano z połączenia czarnej skóry, którą widzimy z przodu, przy systemie sznurowania, przy kołnierzu i na pięcie. Boczne panele i góra toe boxa to zamsz w fajnym odcieniu kolory zielonego. Całość uzupełnia opalizujący Swoosh, czarny nylonowy język oznaczony metką z napisem "Zoom Air" i czarne sznurowadła. Metkę z oznaczeniem systemu amortyzującego umieszczono też na boku cholewki. Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej i transparentnym outsoleu. Zapowiadają się naprawdę przyjemne jedynki.

W tej chwili nie znamy dokładnej daty premiery, ale źródła podają, że Air Jordan 1 High Zoom w kolorystyce 'Rage Green' pojawią się w sprzedaży wkrótce. Damy Wam znać, jak tylko dowiemy się czegoś więcej. Mamy nadzieję, że będą dostępne w polskich sklepach. Piszcie w komentarzach, jak podoba się Wam to wydanie AJ1.Air Jordan 1 High Zoom “Rage Green”
kolor: Fir/Black-Tomatillo-Rage Green
styl: CK6637-002
cena: $175
Tagi: jumpman23,