Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe'

06 maj 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe'

Do sierpniowej premiery tych butów zostało jeszcze sporo czasu, ale już dziś możemy dość dokładnie im się przyjrzeć. W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć zapowiadanych Air Jordan 1 Satin WMNS w kultowej kolorystyce 'Black Toe'. te jedynki to kolejna propozycja, z jaką marka wychodzi do pań. Oprócz nowych ujęć mamy też dla Was informację o konkretnej dacie premiery. Wiemy też, ile par tego modelu trafi do sprzedaży.    

Cholewka butów wykonana jest niemalże identycznie, jak oryginały z 1985 roku.  Dla porównania na kilku zdjęciach mamy "normalną" wersję 'Black Toe'. Różnicę widzimy z tyłu na czerwonej części, gdzie skórę zastąpiła satyna. Trochę inaczej niż zwykle potraktowano "Wings Logo" które w tym wydaniu będzie plastikowe. Fajne rozwiązanie, które jeszcze bardziej wyróżnia tę wersję Air Jordan 1. Cholewkę uzupełnia biały język wykonany z nylonu, który na samej górze ozdobiony jest metką z "Nike Air". Upper stoi na klasycznym, białym midsole'u i czerwonej podeszwie zewnętrznej. Niestety nie wiemy, czy producent przewiduje komplet dodatkowych sznurowadeł, ale spodziewamy się, że razem z czarnym w zestawie będą jeszcze białe. 

Premiera Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' została ustalona na 31 sierpnia. Ma być to jednak limitowane wydanie, którego nakład to "tylko" 75 000. Bardzo możliwe, że buty znajdą się jednak w ofercie, któregoś z polskich retailerów, ale o tym napiszemy, gdy będzie już coś wiadomo. Piszcie komentarze i dajcie nam znać, jak podoba Wam się to nowe wcielenie 'Black Toe'. 
Tagi: jumpman23,