Proponowany post

Air Jordan 11 Low Suede - Zapowiedź

W klasycznych barwach Bulls.

Nowe Zdjęcia Air Jordan 12 'Game Royal'

21 sierpień 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 12 'Game Royal'

Nie musieliśmy długo czekać na kolejne zdjęcia. Pierwszy wpis na temat Air Jordan 12 'Game Royal' pojawił się na naszej stronie na początku miesiąca. W związku z tym, że premiera tych butów odbędzie się już we wrześniu do sieci wyciekły kolejne fotki, którymi dziś się z Wami podzielimy. Przyznamy, że omawiane buty prezentują się nieźle i nam kojarzą się z motywem 'Motorsport', a raczej 'Alternate Motorsport', który widzieliśmy na modelu Air Jordan 4.

Górna część cholewki oraz język wykonane są z czarnej skóry, która prawdopodobnie będzie takiej samej jakości, jak w Air Jordan 12 'Flu Game' z 2016 roku. Boczne panele, które maj fakturę przypominającą skórę jaszczurki są w niebieskim odcieniu i wygląda na to, że są pokryte zamszem. Ten sam kolor znajdziemy na plastikowym elemencie z napisem "Jumpman" i kawałku podeszwy środkowej. Outsole to niebieska transparentna guma. Na butach nie mogło oczywiście zabraknąć naszego ulubionego motywu, czyli apisu "Two3" na języku i metki na pięcie.    

Premiera Air Jordan 12 w kolorystyce 'Game Royal' zaplanowana została na 28 września. W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy buty będzie można kupić u polskich retailerów, ale jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Liczymy jednak na to, że znajdą się one w ofercie Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Store. Zerknijcie na poniższe fotki i dajcie nam znać, jak podobają Wam się omawiane dwunastki. Kto z Was planuje uzupełnić nimi swoją kolekcję? 
Air Jordan 12 'Game Royal' 
kolor: Black/Game Royal-Black
styl: 130690-014
cena: $190