Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 12 'Reverse Taxi'

19 sierpień 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 12 'Reverse Taxi'

Kilka tygodni temu pisaliśmy o Air Jordan 12 'Reverse Taxi', których premiera odbędzie się w listopadzie. Dziś chcemy się z Wami podzielić kilkoma nowymi zdjęciami tych butów. Dzięki poniższym ujęciom możemy bardzo dokładnie przyjrzeć się tym dwunastkom. Nie będziemy ukrywali, że nowe wcielenie AJ12 bardzo przypadło nam do gustu, choć z reguły zdecydowanie bardziej wolimy oryginalne kolorystyki.

"Odwrócone Taxówki" mają cholewkę, która wykonano z czarnego zamszu, który pokrywa również język. Na nim nie mogło zabraknąć czerwonego Jumpmana i napisu "Two3", który został wyszyty złotą nicią. Złotym kolorem są też zaznaczone sztywne elementy systemu sznurowania, które powinny być wykonane z metalu...ale prawdopodobnie w tym wydaniu są one plastikowe. Boczne panele o charakterystycznej fakturze przypominającej skórę jaszczurki, też pokryte są zamszem. Z tyłu znajdziemy metkę z napisem Jordan. Buty mają czarny midsole, który skrywa w sobie poduszkę Zoom Air. Na samym dole mamy białą podeszwę zewnętrzną z czerwonym Jumpmanem i numerem "23".

Przypominamy, że premiera Air Jordan 12 'Reverse Taxi' odbędzie się 9 listopada. Buty powinny pojawić się na stronie producenta, ale obstawiamy, że będzie je można również nabyć u takich retailerów oferujących produkty Jordan Brand, jak warszawski KICKS Store czy Sklep Koszykarza. My już nie możemy się doczekać. Jesteśmy ciekawi, czy Wam omawiane Air Jordan 12 podobają się tak samo? Czekamy na Wasze komentarze.


Air Jordan 12 “Reverse Taxi”
kolor: Black/White-Taxi-Black
styl: 130690-017
cena: $190