Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 13 'Lakers'

19 czerwiec 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 13 'Lakers'

W przyszłym miesiącu na sklepowych półkach pojawią się Air Jordan 13 'Lakers', które będą częścią jordanowego 'Rivals' Packu. Do tej pory mogliśmy zobaczyć te buty tylko na jednym ujęciu. Na szczęście z pomocą przychodzi niezawodny @hanzuying. W tym wpisie chcemy Wam pokazać dużo zdjęć, dzięki którym możemy dość dokładnie sprawdzić ten nowy wariant kolorystyczny Air Jordan 13. Wspominaliśmy już o tym, że 'Lakers' mocno bazują na klasycznej wersji 'Chicago'.  

Buty mają białe, skórzane boczne panele z charakterystycznymi dla modelu Air Jordan 13 okrągłymi przeszyciami. Ze skóry wykonany jest też toe box i język, gdzie mamy wyszytego czarną nicią Jumpmana. Cholewkę uzupełnia fioletowy zamsz umieszczony z tyłu i na mudguardzie. Jest on też obecny na podeszwie środkowej. Na butach nie zabrakło okienka z hologramem. Outsole to czarna i biała guma, tutaj znajdziemy też kilka żółtych detali, które uzupełniają motyw 'Lakers'.  

Premiera Air Jordan 13 'Lakers' zaplanowana jest na 20 lipca. Buty powinny pojawić się na stronie producenta i w aplikacji Nike SNEAKRS. Jak podoba Wam się to wcielenie Air Jordan 13? Coś nam się wydaje, że jordanheadzi i fani Los Angeles Lakers już zacierają ręce. 
Air Jordan 13 “Lakers Rivals”
kolor: White/Black-Court Purple-University Gold
styl: 414571-105
cena: $190