Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 3 'Knicks'

09 wrzesień 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 3 'Knicks'

Premiera Air Jordan 3 w kolorystyce 'Knicks' odbędzie się już w najbliższą sobotę, a nie tak jak wcześniej podawaliśmy 21 września (wprowadziliśmy już poprawki w naszym tenisufkowym kalendarzu). W związku z tym, że w sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć tych butów, postanowiliśmy, że się nimi z Wami podzielimy i przypomnimy Wam o tym dropie. Dowiecie się też, gdzie będzie można je kupić. Zdania na temat tego wydania AJ3 są podzielone...my jesteśmy gdzieś pośrodku, bo z jednej strony lubimy to połączenie kolorów, a z drugiej wydaje nam się, że można było zrobić to lepiej. Wiele wyjaśni się, gdy sprawdzimy te trójki na żywo i ocenimy jakość materiałów i wykonanie.  

Wiele wskazuje na to, że bazą do powstania omawianego wariantu 'Knicks' były klasyczne 'True Blue'. Buty mają białą, skórzaną cholewkę, którą z przodu i z tyłu uzupełnia szary Elephant Print. Na języku znajdziemy pomarańczowego Jumpmana natomiast sockliner zaznaczony jest na niebiesko. W środku umieszczono metkę z datą "04.08.88". Tego dnia Chicago Bulls grali w Madison Square Garden. To spotkanie znane jest pod nazwą "The Virus Game" z uwagi na dolegliwości żołądkowe, jakich doświadczał MJ. Nie przeszkodziło mu to jednak w zdobyciu 47 punktów i poprowadzenia swojej drużyny do zwycięstwa. 
Biały heel tab ozdobiony jest niebieskim Jumpmanem i napisem "AIR", a buty stoją na pomarańczowym midsoleu i szarej podeszwie zewnętrznej z niebieskimi i pomarańczowymi detalami. 

Air Jordan 3 'Knicks' pojawią się w sprzedaży 14 września. Buty będzie można kupić na stronie producenta, ale będą one też dostępne u takich retailerów, jak Sklep Koszykarza i KICKS Store. Nie spodziewamy się, żeby ze zdobyciem pary były jakieś problemy. Dajcie nam znać, czy planujecie zakup. 


Air Jordan 3 “Knicks”
kolor: White/Old Royal-University Orange-Tech Grey
styl: 136064-148
cena: $190