Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

Nowe Zdjęcia Air Jordan 4 'Bred'

10 kwiecień 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 4 'Bred'

Niedawno pojawiło się kilka nowych zdjęć tegorocznego wydania Air Jordan 4 'Bred'. Pierwsze foty tych butów wypłynęły na początku lutego i już wtedy dowiedzieliśmy się, że re-edycja, która pojawi się 30 lat po oryginalnym wydaniu, będzie do niego bardzo zbliżona. Nowe ujęcia pozwalają nam jeszcze dokładniej przyjrzeć się tym popularnym czwórkom i odsłaniają pewien drobny, ale istotny szczegół...choć nie związany z samymi butami.

Jest nim dołączony do zestawu, pomarańczowego breloka z logo "Nike Air". Pewnie nie wszyscy sneakerheadzi zwracają uwagę na takie detale, ale z pewnością jest to fajny dodatek do tych butów, które będą zapakowane w znane nam już od lat pudełko z czarną pokrywą i "cementowym" dnem. Cholewka wykonana jest z czarnego nubuku i siateczki. Do tego mamy kilka szarych i czerwonych detali. Na języku nie brakuje charakterystycznej metki z Jumpmanem i napisem "Flight", natomiast po wewnętrznej stronie jest metka z "Air Jordan" ustawionym do góry nogami. Poza "Nike Air" na heel tabie, oryginalny branding znajdziemy też na wkładkach i na podeszwie zewnętrznej. Midsole pomalowany jest czarną i białą farbą. Buty stoją na szarej podeszwie zewnętrznej, na której znajdziemy kilka czerwonych akcentów.

Air Jordan 4 'Bred' pojawią się w sprzedaży już 11 maja. Do premiery został miesiąc, ale już teraz warto pomyśleć o odłożeniu potrzebnych na ten cel środków. Buty będzie można kupić, między innymi w KICKS Store i w Sklepie Koszykarza. My już nie możemy się doczekać, a Wy?
Air Jordan 4 “Bred”
kolor: Black/Cement Grey-Summit White-Fire Red
styl: 308497-060
cena: $200
Tagi: jumpman23,