Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 4 'Mushroom'

30 lipiec 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 4 'Mushroom'

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia, bardzo ciekawego, damskiego wydania Air Jordan 4. Buty z miejsca wzbudziły wiele emocji wśród jordanheadów. Wielu naszych znajomych entuzjastów marki już zapowiedziało, że będzie chciało uzupełnić tymi czwórkami swoją kolekcję. Trudno się dziwić, bo prezentują się one bardzo dobrze. Dziś mamy dla Was kilka nowych zdjęć tych butów. Wiemy też, kiedy dokładnie pojawią się one w sprzedaży.   

Cholewka butów wykonana jest z zamszu, który widzimy w bardzo przyjemnym odcieniu. Katalogowa nazwa tego koloru to "mushroom", ale jest to coś w rodzaju barwy piaskowej, czy beżowej. To właśnie od niego wzięła się nazwa tej kolorystyki. Zestawiono go z kolorem czarnym, który znajdziemy na bocznych panelach, języku, socklinerze, sznurowadłach i plastikowych elementach systemu sznurowania. Na szczególną uwagę zasługuje skórzana metka z opalizującym Jumpmanem i napisem "Flight" umieszczona na języku. Takie samo, opalizujące logo marki znajdziemy na heel tabie. Przyznamy, że całkiem nieźle komponuje się no z całością. Upper osadzony jest na podeszwie środkowej, którą pomalowano głównie czarną farbą. Na samym dole jest jasny outsole, ale nie brakuje też kilku czarnych sekcji. 

Air Jordan 4 WMNS w kolorystyce 'Mushroom' pojawią się w sprzedaży 19 września. Pamiętajcie, żeby będzie to damskie wydanie, dlatego zwróćcie uwagę na rozmiar. Buty  będzie można kupić na stronie producenta i za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS. Mamy nadzieję, że znajdą się one w ofercie polskich sklepów dysponujących produktami Jordan Brand. Do premiery zostało jeszcze sporo czasu, więc pewnie uda nam się niedługo ustalić kwestę dostępności tych butów u retailerów. 
Air Jordan 4 WMNS “Mushroom”

kolor: Mushroom/Black-Fossil-Pale Ivory

styl: AQ9129-200

cena: $190


Tagi: jumpman23,