Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 4 'Pale Citron'

15 styczeń 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 4 'Pale Citron'

Pojawiło się kilka nowych zdjęć zapowiadanej, nowej wersji kolorystycznej Air Jordan 4. Podawaliśmy, że jej nazwa to 'Pale Citron', ale natrafiliśmy też na 'Light Crimson'. Jakkolwiek będą się nazywały te czwórki, wyglądają one bardzo ciekawie. Mają one swego rodzaju OGsowy charakter, który postanowiono trochę odświeżyć. Można doszukiwać się pewnego podobieństwa do klasycznych 'Fired Red'. 

Buty mają białą, skórzaną cholewkę. Znajdziemy tutaj kilka czarnych elementów, takich jak mesch pod białym nettingiem, plastikowe skrzydełka systemu sznurowania czy heel tab z Jumpmanem. Podeszwa środkowa pomalowana jest czarną i białą farbą, a na ciemnej części projektanci umieścili czerwone detale. Ten sam wzór zdobi charakterystyczne, czwórkowe "skrzydełka". Podeszwa zewnętrzna to połączenie szarości z kolorem czerwonym i białym. Ogólnie, jest to bardzo przyjemna kolorystyka, która powinna zadowolić jordanheadów. 

Jeśli chodzi o premierę, to Air Jordan 4 'Pale Citron' lub jak kto woli Light Crimson' mają trafić do sprzedaży 2 marca. Jesteśmy pewni, że do tego czasu pojawi się więcej szczegółowych i oficjalnych zdjęć. W tej chwili nie jest to potwierdzona informacja, ale można się spodziewać, że buty znajdą się w ofercie KICKS Store i Sklepu Koszykarza.  Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, co sądzicie o tych czwórkach.
Air Jordan 4 Retro 
kolor: White/Black-Light Crimson-Pale Citron
styl: 308497-116
cena: $190