Proponowany post

Nowe Zdjęcia Air Jordan 6 '3M Reflective'

15 marzec 2019
Nowe Zdjęcia Air Jordan 6 '3M Reflective'

Kilka ostatnich wpisów na temat jordanów było ubranych w zdjęcia, które można zobaczyć na instagramowym koncie @hanzuying. Dziś będzie podobnie, a przyjrzymy się nowym ujęciom Air Jordan 6 w wersji '3M Reflective'. To nowe wcielenie szóstek wzbudza wśród jordanheadów wiele emocji. Spotkaliśmy się zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami na ich temat. My jesteśmy gdzieś pośrodku.

Cholewka klasycznej sylwetki Air Jordan 6 została pokryta odblaskowym materiałem 3M, który zestawiono z czarnym językiem, sznurowadłami i spoilerem. Na butach nie brakuje znanych nam z 'Black Infrared' akcentów w "podczerwieni", logo Jumpman czy lacelocka. Od spodu mamy czarny midsole i podeszwę zewnętrzną z transparentnymi detalami. Na uwagę zasługuje branding "Nike Air" na pięcie, który do tej pory pojawiał się raczej w re-edycjach oryginalnych kolorystyk.

W dalszym ciągu nie jest znana dokładna data premiery. Wiadomo jednak, że Air Jordan 6 '3M Reflective' pojawią się w sprzedaży w kwietniu, a retail ma być na poziomie $225...trochę sporo. Jesteśmy przekonani, że wkrótce pojawi się więcej informacji na temat tego dropu oraz kolejne fotki.


Air Jordan 6 JSP
kolor: Reflective Silver/Black-Infrared
styl: CI4072-001
cena: $225
Tagi: jumpman23,