Proponowany post

Nowe Zdjęcia COMME des Garçons x Air Jordan 1

08 lipiec 2019
Nowe Zdjęcia COMME des Garçons x Air Jordan 1

Pojawiło się kilka nowych, bardzo szczegółowych zdjęć dwóch wersji kolorystycznych modelu Air Jordan 1 w kolaboracji z COMME des Garçons. Są to najlepsze, jak do tej pory fotki, na których możemy zobaczyć te buty. Pierwszy raz Jordany Jedynki COMME des Garçons zaprezentowano na początku roku, w trakcie trwania Fashion Week w Paryżu. Od tamtego czasu nie pojawiły się żadne informacje mówiące o ewentualnej premierze tych butów. Pytanie tylko, czy tak naprawdę, ktoś na nie czeka?

Oba warianty wykonane są ze skóry i gołym okiem widać, że mamy do czynienia z materiałem bardzo dobrej jakości. Dolna część cholewki i podeszwa pozostały niezmienione natomiast sporo modyfikacji da się zauważyć w części górnej. Kołnierz ozdobiono paskami ze sprzączkami i posrebrzanymi, metalowymi dodatkami. Trochę inaczej niż zwykle wygląda język, który w modelu "CDG" jest zdecydowanie dłuższy. Znalazła się na nim skórzana metka z tłoczonym Jumpmanem i nazwą marki COMME des Garçons. Te same oznaczenia umieszczono też na wkładkach. Jumpman pojawia się jeszcze na pięcie, a na butach nie brakuje klasycznego, skrzydlatego logo Air Jordan, które ukryte jest pod wspomnianymi paskami.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy COMME des Garçons x Air Jordan 1 kiedykolwiek trafią do sprzedaży, a jeśli tak, to jaka będzie ich cena. Spodziewamy się, że retail może być zabójczy. Jak podobają Wam się omawiane jedynki? Kto z Was widzi je w swojej kolekcji? Czy może są one przesadzone? Czekamy na Wasze komentarze.