Proponowany post

Nowe Zdjęcia Dior x Air Jordan 1 High OG

03 luty 2020
Nowe Zdjęcia Dior x Air Jordan 1 High OG

Kolaboracja na linii Jordan Brand i Dior, to jeden z najgorętszych tematów ostatnich kilku tygodni. Po pierwszych doniesieniach o kolaboracji amerykańskiej marki z francuskim domem mody zawrzało. Wiadomo, że kolekcja będzie składała się z butów i ubrań. W jej prezentację zaangażowany został Travis Scott. Dziś mamy dla Was kilka nowych ujęć wysokich AJ1.

Cholewka wykonana jest z najlepszej skóry cielęcej, będącej odniesieniem do skórzanych produktów marki Dior. Odcień szarości, który widzimy na butach, jest kojarzony z francuską marką od samego początku jej istnienia, czyli od 1947 roku. Swoosh na bocznych panelach został ozdobiony charakterystycznym motywem "Dior Oblique jacquard". Niestety nie widać tego na zdjęciach, ale ta sama dekoracja została umieszczona na wkładkach. Na uwagę zasługuje też czarna metka z napisem "Miami" umieszczona wewnątrz. Bardzo podobają nam się metalowe aglety i breloki. Na języku umieszczono metkę z napisem "Dior" i "Air", a pomiędzy nimi Swoosha. Podobnie potraktowano skrzydlate logo na kołnierzu, gdzie "Air Dior" zastąpiło napis "Air Jordan". Ostatnim smaczkiem są podeszwy zewnętrzne. Spod błękitnej, transparentnej gumy "wystają" wspomniane logówki.

Nie ma jeszcze dokładnych informacji, ale źródła podają, że premiera Dior x Air Jordan 1 High OG odbędzie się w kwietniu. Docierają też do nas sprzeczne doniesienie co do ilości wyprodukowanych par. Ile by ich nie było, to i tak ze zdobyciem pary nie będzie łatwo, bo mówi się też, że retail będzie wynosił $2000.