Proponowany post

Nowe Zdjęcia Nike Lebron 17 Low 'Tune Squad'

10 luty 2020
Nowe Zdjęcia Nike Lebron 17 Low 'Tune Squad'

W sieci pojawiło się kilka nowych ujęć, dzięki którym możemy lepiej przyjrzeć się modelowi nike Lebron 17 Low w kolorystyce 'Tune Squad'. Projektanci Nike Basketball przygotowali te buty z myślą o nadchodzącym filmie "Space Jam 2", w  którym główną rolę ma odegrać Lebron James. Nie znaleźliśmy nigdzie informacji o fabule, ale spodziewamy się, że ekipa Monstars żądać będzie rewanżu od drużyny Looney Toons.

Wersja 'Tune Squad' zachowana jest w barwach drużyny, która składa się ze znanych postaci z kreskówek Worner Bros. Biała cholewka, która w tej wersji wykonana jest z meshu i skóry uzupełniona jest czerwonymi i niebieskimi detalami. Na szczególną uwagę zasługuje Swoosh pokryty materiałem imitującym sierść królika. Innym nawiązaniem do Królika Bugsa jest teks "What's Up Doc?" wyszyte po wewnętrznej stronie języka. Inne smaczki, to logo 'Tune Squad' na wkładkach i zmodyfikowany logotyp Lebrona umieszczony na pięcie. Midsole w Nike Lebron 17 wzmocniony jest sztywnym elementem, którego zadanie to poprawa stabilizacji. Bardzo ciekawie zapowiada się amortyzacja. Pod piętą mamy sprawdzoną poduszkę Max Air, natomiast z przodu projektanci "wrzucili" piankę REACT.

Niestety nadal nie znamy dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że drop Nike Lebron 17 low 'Tune Squad' odbędzie się w lutym. Jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Dlatego zaglądajcie na naszą stronę regularnie!Nike LeBron 17 Low “Tune Squad”
kolor: Color: White/White-University Red-Game Royal
styl: CD5007-100