Proponowany post

Nowe Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 Low 'Midnight Navy'

23 kwiecień 2019
Nowe Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 Low 'Midnight Navy'

Jak sami wiecie w tym roku zobaczymy sporo skateboardowych Air Jordan 1. Jordan Brand postanowiło połączyć siły z Nike SB, czego efektem jest wiele ciekawych wersji pierwszych jordanów, które w latach 80. były bardzo chętnie noszone przez amerykańskich "deskorolkarzy". Okazuje się, że jedna z wersji low, którą pokazywaliśmy Wam na naszej stronie już jakiś czas temu, będzie sygnowana nazwiskiem Erica Kostona. Buty prezentują się bardzo dobrze, a dzięki nowym zdjęciom możemy im się przyjrzeć z każdej strony. Dowiadujemy się też, że AJ1 x Nike SB będą wyposażone w poduszki Zoom Air. 

Cholewka omawianych  Air Jordan 1 low wykonana jest z połączenia granatowego zamszu i białej skóry. Po obydwu stronach możemy zobaczyć srebrnego Swoosha. Szczegółem, który bardzo rzuca się w oczy jest pomarańczowy Jumpman wyszyty na toe boxie. Jest to element, który wyróżnia to wydanie AJ1. Bardzo ciekawie wygląda też metka na języku, na której umieszczono branding Nike SB, a po wewnętrznej stronie jest kolejna metka, tym razem z imieniem i nazwiskiem "Eric Koston". Na butach nie brakuje klasycznego, skrzydlatego logo Air Jordan, które można zobaczyć z tyłu. Dzięki nowym ujęciom mamy widok na wyjmowane wkładki, które pod piętą mają ukryte poduszki Zoom Air. Buty stoją na białym midsoleu i granatowej podeszwie zewnętrznej. 

W dalszym ciągu nie jest znana dokładna data premiery, ale mówi się, że Eric Koston Nike SB x Air Jordan 1 Low 'Midnight Navy' pojawią się w sprzedaży latem. Jak tylko pojawią się jakieś konkretne informacje, od razu damy Wam znać. Mamy nadzieję, że buty znajdą się w ofercie sklepów, które na co dzień handlują produktami Nike SB. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam nać w komentarzach, jak podobają Wam się te Air Jordan 1. Jak myślicie, będą miały wzięcie? 


Nike SB x Air Jordan 1 Low
kolor: Midnight Navy/White-Ember Glow-Metallic Silver
styl: CJ7891-400
cena: $110