Proponowany post

Nowe Zdjęcia Trophy Room x Air Jordan 5 'Ice Blue'

16 maj 2019
Nowe Zdjęcia Trophy Room x Air Jordan 5 'Ice Blue'

Już 18 maja swoją premierę będą miały dwie kolorystyki Air Jordan 5, które powstały we współpracy z butikiem Trophy Room. Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam ujęcia "on feet" wersji 'University Red', która będzie wydaniem Freiends & Family. Dziś mamy dla Was kilka nowych zdjęć wariantu 'Ice Blue'. Mamy też okazję zobaczyć, jak to limitowane wydanie będzie zapakowane. Jeśli tak, jak my zwracacie uwagę na takie rzeczy, to z pewnością spodoba Wam się, jak w tym wypadku zadbano o szczegóły.

Buty mają cholewka wykonaną z błękitnego zamszu, który uzupełniają białe, plastikowe elementy systemu sznurowania. Do tego mamy błękitny netting na języku i po bokach oraz czerwony sockliner. Na butach nie brakuje odblaskowego materiału 3M oraz lacelocka, czyli elementów charakterystycznych dla modelu Air Jordan 5. Na lewym bucie znajdziemy wyszyty numer "5" oraz logo Trophy Room. Dziękuj ujęciu pokazującemu wnętrze, dowiadujemy się, że buty mają korkowe wkładki. Upper stoi na białym midsoleu i transparentnej podeszwie zewnętrznej.
Jeśli chodzi o opakowanie, to buty mają biały karton ozdobiony Jumpmanem i autografem Michaela Jordana. Opakowanie zawiera też specjalny, welurowy worek oraz worek foliowy, z grafiką przedstawiająca bramę wjazdową do posiadłości Jordanów. Jako dodatek jest też zdjęcie pokoju, w którym MJ trzyma wszystkie swoje trofea.

Obie wersje kolorystyczne Trophy Room x Air Jordan 5 będzie można kupić już 18 maja w sklepie stacjonarnym i na stronie trophyroomstore.com. Pomimo tego, że jesteśmy zwolennikami oryginalnych wersji kolorystycznych modeli z serii Air Jordan, to bez bicia przyznamy się, że omawiane piątki bardzo nam się podobają. Chyba trzeba będzie na nie zapolować, by znalazły się w naszej kolekcji.

Tagi: jumpman23,