Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

Nowe Zdjęcia UNDEFEATED x Nike Zoom Kobe 4 Protro

15 lipiec 2019
Nowe Zdjęcia UNDEFEATED x Nike Zoom Kobe 4 Protro

Nie musieliśmy długo czekać na pojawienie się nowych zdjęć Nike Kobe 4 Protro w kolaboracji z marką UNDEFEATED. Pierwsze fotki pokazywaliśmy Wam z zeszłym tygodniu. 'Drk Green' to jedna z kilku kolorystyk, które mają pojawić się w sprzedaży. Z niecierpliwością czekamy na to, jak będą wyglądały pozostałe. Na razie zerknijmy jeszcze raz na te. 

Cholewka butów pokryta jest lekko opalizującą, skórą lakierowaną o zielonym zabarwieniu. Znajdziemy ją na toe boxie, górnej części języka i na kołnierzu. Zielony jest też plastikowy element z tyłu, który udekorowano mieniącym się napisem "UNDEFEATED". Tuż nad nim na lewym bucie znajdziemy białą liczbę "8", a na prawym "24". Są to oba numery, z jakimi Kobe Bryant występował w barwach Los Angeles Lakers. Zieleń została przełamana przez czarnego Swoosha po bokach oraz białe wnętrze.  Aglety oraz język lewego buta informują o kolaboracji z UNDFTD. Na języku w prawym bucie mamy logo "Black Mamba". Dokładnie odwrotnie udekorowano wkładki. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i jasnym outsole'u z transparentnymi detalami.. Dzięki nowym ujęciom dowiadujemy się, że do butów dołączony jest drugi komplet sznurowadeł. Szkoda, że białe, a nie pomarańczowe...

Nadal nie wiadomo nic na temat premiery UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro w kolorystyce 'Dark Green'. Będziemy jednak bardzo uważnie obserwowali, co się będzie działo z tymi butami i od razu przekażemy Wam wszelkie nowe newsy i zdjęcia. Obawiamy się jednak, że zdobycie którejkolwiek z kolorystyk UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro  nie będzie łatwe.