Proponowany post

Nowe Zdjęcie Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive'

19 kwiecień 2019
Nowe Zdjęcie Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive'

W sieci pojawiło nowe, całkiem niezłe zdjęcie modelu Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive'. Możemy dzięki niemu trochę lepiej przyjrzeć się, kolejnym nadchodzącym jordanom, które powstały w kolaboracji z raperem. Nie wiemy, jak Wam, ale nam zaczynają się one podobać coraz bardziej.  

Cholewka szóstek Travisów wykonana jest z zamszu/nubuku w oliwkowym odcieniu. Pod perforacją bocznego panelu można dostrzec odblaskowy materiał 3M. Buty mają ciemny, gumowy język i spoiler, a całość podkreślają delikatne czerwone akcenty. Midsole pomalowany jest czarną, matową farbą, ale są też jej części pomalowane na biało. Ciekawie wyglądającymi elementami są kieszonki, które umieszczono po zewnętrznych stronach kołnierza. Są one wykonane z materiału płóciennego i są zamykane na guzik (napę). Na pięcie lewego buta mamy branding "Nike Air", natomiast na prawym widzimy charakterystyczne dla kolaboracji z Travisem "Cactus Jack".

Niestety nadal nie znamy żadnych szczegółów dotyczących premiery tych butów, ale źródła podają, że Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive' pojawią się w sprzedaży latem. Możemy się spodziewać, że tak jak w przypadku Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP będziemy co chwilę zasypywani kolejnymi fotkami. Prędzej, czy później pojawi się też konkretna data premiery. 
Dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się Travisowe szóstki. Z pewnością bardzo dobrze wpisują się w jego kolekcję od Jordan Brand.