Nowoczesne Reebok Zig 3D Storm Hydro zobaczymy w dwóch kolejnych kolorystykach - “Alabaster” oraz “Black”

21 kwiecień 2021
Nowoczesne Reebok Zig 3D Storm Hydro zobaczymy w dwóch kolejnych kolorystykach - “Alabaster” oraz “Black”

Kilkanaście dni temu pokazywaliśmy Wam nowy, progresywny model sneakersów, który wyszedł spod rąk designerów marki Reebok. Konkretnie chodzi nam o dopracowane w każdym calu, nowoczesne Reebok Zig 3D Storm Hydro, na których debiut czekamy jak na nic innego. Po tym, jak pokazano zupełnie czarną kolorystykę, myśleliśmy, że w 'barwnych' wersjach buty te nie będą się  nam podobać, aż do momentu, kiedy zaprezentowano dwa kolejne fasony. Szczerze musimy pogratulować projektantom Reeboka, za to, co zrobili, bo już dawno nie widzieliśmy nic tak dobrego, ale do rzeczy. 

Sylwetka butów pozostała taka sama, ale popracowano nieco nad materiałami. Siedzące na wzmocnionej podeszwie zaczerpniętej z Zig Kinetica II, nowe Zig 3D Storm Hydro, wyposażone są w złożoną cholewkę inspirowaną butami do chodzenia w wodzie oraz performance'owymi butami piłkarskimi (znanymi z unikalnych systemów zapinania) z innowacyjną osłoną ShelterShield, która zapewnia zarówno ochronę stopy. Osłonę uzupełniono duże logo Vector, kiwając głową w stronę odważnego nadbrandingu powszechnie spotykanego na butach piłkarskich będącego jednocześnie zapięciem. Co więcej, buty są również wyposażone w system sznurowania Speed ​​Lace z haczykiem na palcach w nowoczesnym stylu. Do wyboru będziemy mieli jasna, musztardową kolorystykę 'Alabaster' łączącą w sobie biel, beż i brąz z pomarańczowymi dodatkami oraz 'Black'. Ta druga zdominowana jest przez czerń i brąz z dodatkiem beżu oraz idealnie komponującego się z całością fioletu.

Obydwie kolorystyki Reebok Zig 3D Storm Hydro w cenie 180$ zadebiutują już 7 maja. Mamy cichą nadzieję, że dostaniemy je w Warsaw Sneaker Store