Proponowany post

OBUWNIK CHARYTATYWNIE - Zalicytuj Yeezy I Pomóż Dzieciakom!

17 styczeń 2018
OBUWNIK CHARYTATYWNIE - Zalicytuj Yeezy I Pomóż Dzieciakom!

Uwaga, mamy ważny komunikat. Obuwnik, wspólnie z zaprzyjaźnionym sprzedawcą robią charytatywną akcję. Akcję o tyle ważną, że finalnie możesz pomóc najbardziej potrzebującym, a dokładnie podopiecznym Fundacji Życia Podkarpackiego 'Podaruj Dzieciom Radość'. 

Bohaterem aukcji, która właśnie wystartowała są adidas Yeezy Boost 350 V2. Obuwnik nie byłby jednak sobą, gdyby trochę przy niech nie popracował. Buty zmnieniły się nie do poznania. Jak już się pewnie domyślacie motywem przewodnim jak i inspiracją do stworzenia takiego, a nie innego customa stała się postać superbohatera, Spider-Mana. Poniżej kilka faktów prosto ze źródła:

Mamy dla Was nie lada gratkę!

Na licytację przeznaczamy nową parę adidasów Yeezy Boost 350 po naszej personalizacji. Środki z aukcji zostaną przekazane na Fundacja Życia Podkarpackiego "Podaruj Dzieciom Radość". Zachęcamy do zapoznania się z profilem działania organizacji na http://fundacja.zycie.pl

Była to pomylona para, którą otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionego sprzedawcy. Prawy but był kolorystyką Zebra, a lewy Cream. Puściliśmy wodzę fantazji, zainspirowaliśmy się Spidermanem i poniżej możecie zobaczyć efekt naszej pracy!

Rozmiar butów to 9US/42 2/3, jest oczywiście oryinalne pudełko.

Aukcja rozpoczyna się w tej chwili w serwisie Allegro, będzie trwała 7 dni:

Link do aukcji znajdziesz tutaj.

Tagi: -