Proponowany post

Odpowiedz na pytanie 'What is my oldschool?' i zgarnij 12 par Vansów oraz 500zł do wydania Worldbox!

02 kwiecień 2021
Odpowiedz na pytanie 'What is my oldschool?' i zgarnij 12 par Vansów oraz 500zł do wydania Worldbox!

W Worldbox, sieci lifestylowych sklepów oferujących szeroki wybór sneakersów oraz streetwearowej odzieży i akcesoriów ruszyła ciekawa akcja. Wspólnie z kultową marką Vans, której na pewno nie trzeba Wam przedstawiać, wystartowała kampania ikonicznego modelu Old Skool, a wraz z nią pojawia się pytanie 'What is my oldschool?'. Odpowiadając na nie macie szansę zgarnąć aż 12 par Vansów oraz bon o wartości 500zł do wydania w Worldbox

Co trzeba zrobić? Wszystkie informacje, zawarte są na specjalnym LP, który znajdziecie TUTAJ. Zaglądając do niego, poznacie ciekawą historie modelu butów Style 36, jak i z krótkich wywiadów dowiecie, czym jest oldschool dla 'starej i nowej szkoły'. Może wypowiedź znanego fotografa miejskiego Ludwika Lisa, albo Kosiego i Łajzola tworzących Jetlagz zainspiruje Was do odpowiedzi na pytanie, a w finale zgarnięcia pokaźnych nagród. Poniżej podrzucamy krótkie info jak to zrobić:

Czy jest jedna rzecz, jedno pojęcie, które dla każdego tak samo opisuje oldschool? Wszystkim z nas słysząc 'oldschool' przed oczami pojawia się inny obraz. Dla jednych, jest to początek powstawania muzyki hip-hop snującej się po ulicach Bronxu w latach 70, dla innych wyprodukowana w Japonii, kultowa szara konsola do gry z połowy lat 90, a dla Ciebie, czym jest oldschool? W dowolnej formie opowiedz nam czym dla Ciebie jest oldschool. Może być to wideo, zdjęcie, wiersz - technika jest dowolna. Efekt swojej pracy wrzuć na swój Instagram z dopiskiem #myoldschool oraz oznacz @worldbox. Do zgarnięcia jest 12 par vansów oraz karta podarunkowa o wartości 500zł do wydania w Worldbox.

Szczegółowe informacje dotyczące całej akcji znajdziecie TUTAJ. Powodzenia!

Tagi: worldbox vans