Proponowany post

OFF-WHITE x Air Jordan 1 Dla Najmłodszych

17 czerwiec 2019
OFF-WHITE  x Air Jordan 1 Dla Najmłodszych

Jak byście mieli wybrać najlepszy model butów w kolekcji 'The Ten', będącej dziełem Nike i Virgila Abloh z OFF-WHITE, jesteśmy pewni, że większość głosów powędrowałaby do Air Jordan 1, które uznawane są za istne dzieło sztuki. My akurat głosowalibyśmy na Air Presto, ale to oczywiście kwesta gustu. Mimo tego, że o nowych projektach na bazie wszystkich modeli z 'The Ten' powinniśmy już zapomnieć i czekać na nowe z serii 'Track & Field' mamy dla Was małą niespodziankę.

W sieci pojawiły się plotki o tym, że Virgil i Nike, a w zasadzie Jordan wypuszczą zminiaturyzowaną wersję Air Jordan x OFF-WHITE i to we wszystkich trzech kolorystykach, analogicznie do edycji regularnej - 'Chicago''White' oraz 'UNC'. Na ten moment niestety nie dysponujemy żadnymi zdjęciami, które zdradzałyby wygląd butów, ale na przestrzeni tych wielu miesięcy po premierze customerzy nie spali i robili swoje własne wersje tych butów. Wielce prawdopodobne jest to, że właśnie tak będzie wyglądała regularna wersja dl najmłodszych. To nie pierwszy raz, kiedy duet Nike x OFF-WHITE decyduje się na przeskalowanie swoich butów, przez co mniej więcej wiemy, na co możemy liczyć.

Na ten moment żadne konkrety związane z datą premiery nie są nam znane. Wiemy jednak, że cierpliwie musimy poczekać do jesieni.
Nike
OFF-WHITE