Proponowany post

OFF-WHITE x Nike Blazer Low Nadejdą Latem 2021 Roku

14 sierpień 2020
OFF-WHITE x Nike Blazer Low Nadejdą Latem 2021 Roku

Jeżeli bacznie śledzisz wszystkie pojawiające się na www.tenisufki.eu newsy, to doskonale Wiesz, że Chitose Abe, założycielka marki sacai w przyszłym sezonie wspólnie z Nike zaserwują nam nową odsłonę modelu Blazer, ale w wersji Low. Jeżeli jednak nie, to zaległości możesz nadrobić tutaj, a przy okazji zapoznać się z przygotowaną na przyszły sezon kolekcją. Jak się okazuje, nie tylko wielka Abe bierze na warsztat tę wywodzącą się z koszykówki sylwetkę, a dołącza do niej sam Virgil Abloh.

Niestety, nie możemy się z Wami podzielić zdjęciami nadchodzącego wydania, bowiem z racji tego, że na premierę musimy zaczekać do 2021 roku, to w sieci nie ma jeszcze ich poglądowych fot. Dysponujemy jednak roboczą grafiką, która sugeruje nam, że buty, tak jak to miało miejsce w Dunkach Low od OFF-WHITE i kilku innych modelach, tutaj też spodziewać możemy się podwójnego systemu sznurowania. Większą ciekawostką jest jednak to, że upper wyposażony ma być w sporego rozmiaru otwory rozsiane po jego powierzchni. Kojarzyć możecie je z pudełek od butów, ale także AJV x OFF-WHITE. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy będą one zamaskowane, czy 'otwarte' od samego początku. My obstawiamy tę pierwszą opcję, a Wy? Kolorystycznie w sprzedaży zobaczyć mamy co najmniej jedną kolorystykę ( pewnie będzie ich więcej ), czarną z neonowo-zielonymi sznurami.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczycie latem 2021 roku, a my do tej pory zdążymy Wam o nich przypomnieć.


Nike
OFF-WHITE