Proponowany post

OFF-WHITE x Nike Dunk Low “08 of 50” - Zapowiedź

26 marzec 2021
OFF-WHITE x Nike Dunk Low “08 of 50” - Zapowiedź

Mamy dla Was zdjęcia kolejnych OFF-WHITE x Nike Dunk Low, które zasilić mają monumentalny projekt 'THE 50', który jak sama nazwa wskazuje obejmie aż pięćdziesiąt nowych kolorystyk tej nadchodzącej, hajpowej sylwetki. Dziś szybko przyjrzymy się wersji o oznaczeniu “08 of 50”.

Materiałowo, czy konstrukcyjnie buty wykonane są w ten sam sposób, co wszystkie do tej pory prezentowane wersje, łącznie z finalną 'czarną' odsłoną, o której wspominaliśmy tutaj. Przeprojektowany względem oryginału z 1985 roku upper skonstruowano przy użyciu ciekawego połączenia naturalnej skóry oraz grubego płótna w jasnej, biało-szarej tonacji. Takie dodatki, jak język, czy wkładki wykończono brązem, natomiast dodatkowy pakiet sznurówek seledynem. Charakterystyczną, prostokątną metkę na tyle podkreślono neonową-pomarańczą natomiast tłoczona tabliczkę na pięcie czarno-czerwonym 'marmurkiem'. Kropką nad i jest srebrna metryczka na wewnętrznym panelu. 

OFF-WHITE x Nike Dunk Low “08 of 50” w sprzedaży wraz z resztą kolorystyk zobaczymy jesienią tego roku. Niestety, konkretów jeszcze nie znamy.