Proponowany post

Oficjalne Foto Nike Air Max 98 'Chinese New Year'

07 styczeń 2019
Oficjalne Foto Nike Air Max 98 'Chinese New Year'

Pamiętacie, jak prezentowaliśmy Wam Nike Air Max 98 w kolorystyce 'Chinese New Year'? Jeżeli nie, to nic straconego, ponieważ amerykańska marka postanowiła pochwalić się oficjalnymi fotografiami tego naprawdę świetnego wydania kierowanego tylko do najodważniejszych.

Nie ma co ukrywać, buty zrobiły na nas do tego stopnia piorunujące wrażenie, że nie do końca wiemy, od czego tak naprawdę zacząć. Upper to miks kolorów i materiałów i tak w skrócie można je opisać. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie przyjrzeli im się nieco bliżej. Próbując nieco usystematyzować to, co dzieje się na górze naszą przygodę rozpocznijmy od wierzchu. Język pokryto jednolitym, zielonym materiałem przypominającym atłas i przykryto okrągłymi, kolorowymi sznurówkami. Piętro niżej mamy pokryty kolorowym, chińskim wzorem syntetyk zestawiony z lakierowanymi na krwistą czerwień panelami. Przechodząc dalej dochodzimy do podzielonego na dwie części mudguard'a. Górną część wykończono sztucznym włosiem, natomiast dół poryto materiałem imitującym skórę węża. Gdyby tego było mało, w całość wpleciono masę złotych i miętowych akcentów. To, co pozostawiono 'w spokoju' to podeszwa. Tutaj postawiono na stonowaną biel z czarnym spodem. Wnętrze systemu Air Max biegnącego przez całą długość midsole'a podkreślono złotą farbą. 

Co do daty premiery, to niestety nie dysponujemy żadnymi konkretami. Możemy Wam jednak zdradzić, że buty na półkach wybranych sklepów pojawić mają się jeszcze w tym miesiącu. Mamy nadzieje, że zobaczymy je i w stołecznym Warsaw Sneaker Store.


Nike