Proponowany post

Oficjalne Odsłonięcie Kolekcji Nike SB x Air Jordan 1

29 marzec 2019
Oficjalne Odsłonięcie Kolekcji Nike SB x Air Jordan 1

Od jakiegoś czasu po sieci krążyło sporo zdjęć różnych wariantów Air Jordan 1, które powstały w kolaboracji z Nike SB. Staraliśmy się, żebyście byli na bieżąco i wrzucaliśmy na naszą stronę wszelkie informacje, jakie pojawiały się w związku z tą współpracą. Dziś zbierzemy to wszystko do kupy i pokażemy Wam kilka oficjalnych fotek od Jordan Brand, na których możemy zobaczyć wszystkie warianty kolorystyczne, jakie znalazły się skateboardowej kolekcji. 

Na początek zerknijmy na trzy wersje Air Jordan 1 Low, których bazą do były klasyczne 'Black Toe'. Poza oczywistym brakiem wysokiego kołnierza buty różnią się od pierwowzoru rodzajem materiału, który pokrywa czarne elementy. Skórę zastąpił zamsz, a na języku widnieje Jumpman, a nie "Nike Air". DO wyboru będziemy mieli trzy kolory, które pokrywają tylną część cholewki. Klasyczny czerwony, żółty oraz zieleń. W kolekcji znalazła się jeszcze jedna kolorystyka niskich jedynek. Ma ona beżową cholewkę i różowy outsole. Więcej na jej temat możecie poczytać w jednym z naszych wcześniejszych wpisów, wystarczy kliknąć tutaj
O ile Air Jordan 1 Low mogą się podobać, to najważniejszymi punktami tej kolekcji są dwie kolorystyki Air Jordan 1 High. Cholewki tych butów korzystają z motywu ze ścieralną farbą, która podczas użytkowania będzie odsłaniała zupełnie inne kolory. Wersja, która na początku nosi Lakersowe barwy później przeistacza się w 'Chicago', natomiast pod szarą farbą drugiej wersji znajdziemy odcienie różu. 

Jordany z kolekcji Nike SB pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Niskie wersje mają trafić na sklepowe półki już 1 kwietnia. Na AJ1 High będziemy musieli poczekać do 25 maja. 


jordan